Work&Travel USA дает возможность хорошо заработать

Заработок

Work&Travel USA дает возможность хорошо заработать

Отличная возможность отдохнуть

Яркие каникулы

Отличная возможность отдохнуть

Вы можете найти новых друзей со всех уголков мира

Новые друзья

Вы можете найти новых друзей со всех уголков мира

Увидеть и ощутить дух Америки

Америка для тебя

Увидеть и ощутить дух Америки

Презентація КНУТД

Минулого тижня відбулася презентація Work&Travel USA 2018 для студентів Київського Національного Університету Технологій та Дизайну.

Під час презентації координатори розповіли всі деталі програми та поділилися власним досвідом участі. Марія  відвідала штат Меріленд минулого року, Альона – штат Флорида 8 років тому. Вони зауважили, що умови програми Work&Travel покращуються з року в рік.

  • Гарантія безпеки  значно вдосконалилася порівняно з 2008 роком, тепер страхівка  обов’язково є американською, що гарантує якість та швидкість, тож батьки можуть бути спокійними J
  • Студенти мають цілодобову підтримку онлайн, летять в Сполучені Штати «озброєні» всією необхідною інформацією, яку надають менеджери компанії  IntEXchange перед кожним важливим етапом (співбесіда в консульстві, передполітна орієнтація)
  • Найважливіше – студенти мають можливість повністю повернути витрачені кошти, адже однією з переваг програми є її окупність.
  • Тенденція видачі віз позитивна, тим більше, що компанія IntEXchange проводить безкоштовний інтенсив з англійської мови, на якому ти дізнаєшся як успішно пройти співбесіду з консулом і отримати омріяну  візу.

Нагадуємо: щоб отримати інтенсив у подарунок – встигни зареєструватися до 6 жовтня, і ми організуємо заняття в зручний для тебе час.

Окрім програми Work&Travel, менеджери компанії IntEXchange також коротко поговорили про освіту в Канаді та мовні курси за кордоном, що викликало велику зацікавленість у студентів, адже Канада пропонує надзвичайно вигідні умови навчання та роботи для українських студентів. Якщо ти хочеш розширити свої кордони, ти можеш вступити як на бакалаврат, так і на магістратуру в Канаду і забезпечити собі хорошу освіту та кар’єрні можливості. Головне бажання! А знайти шляхи втілення твоїх мрій ми тобі допоможемо.

Дякуємо всім присутнім за активну участь та залишені заявки на реєстрацію. Приємно, що сучасні студенти прагнуть вдосконалюватися, цікавляться можливостями освіти та роботи за кордоном.

Для тих, хто пропустив презентацію – запрошуємо на консультацію в наш офіс,  що знаходиться за адресою:  м. Київ, вул. Івана Франка 40Б, оф. 22А (м. Університет), або м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО (Димитрова) 30В, оф. 201 (1).

The best moments!

item13
item12
item11
item10
item9
item1
item2
item3
item4
item5
item6
item7
item8