Work&Travel USA дает возможность хорошо заработать

Заработок

Work&Travel USA дает возможность хорошо заработать

Отличная возможность отдохнуть

Яркие каникулы

Отличная возможность отдохнуть

Вы можете найти новых друзей со всех уголков мира

Новые друзья

Вы можете найти новых друзей со всех уголков мира

Увидеть и ощутить дух Америки

Америка для тебя

Увидеть и ощутить дух Америки

B2B: Бізнес та благодійність від Intexсhange

«Інвестуйте в Україну» - саме під такою назвою відбувся XVII Національний форум ICC Ukraine. Захід відбувся 4 вересня 2015 року, у День підприємця. Компанія Intexchange стала партнером форуму, а також благодійного концерту «Мир заради дітей».

Національний форум цього року пройшов під гаслом «Інвестуйте у майбутнє України». Традиційно участь у цьому заході взяли представники Кабінету Міністрів, Верховної Ради, посли та консули понад 30 країн світу, українські та іноземні підприємці, представники дипломатичного корпусу.
Офіційна частина розпочалася з виступів представників Міжнародної торгової палати. Слово тримали керівники центральних органів влади України, очільники дипломатичних представництв та міжнародних організацій (Посольство ЄС в Україні, ЄБРР, ООН, МВФ).

Майже 70 підприємців з усіх куточків України отримали відзнаки та винагороди: Подяки від Прем’єр-міністра України, Грамоти Державної регуляторної служби, відзнаки «золота Фортуна», дипломи, ордени та візднаки ICC Ukraine.

Логічним проводовженням офіційної частини стало знайомство та презентації у форматі В2В зустрічей. Представники Intexchange мали змогу поспілкуватися щодо партнерських відносин та налогодження прямих ділових контактів з потенційними партнерами з більш ніж 30 країн світу. Торгові аташе, бізнес-асоціації, іноземні підприємці презентували українським бізнесменам дані та інформацію щодо можливостей розвитку бізнесу за кордоном, інвестиційного та економічного потенціалу інших країн.
Насичений день завершився благодійним гала-концертом «Мир заради дітей». Цей захід є частиною масштабного благодійного проекту, спрямованого на допомогу дітям, які постраждали внаслідок військової агресії на Сході України. Основні організатори – це ICC Ukraine сумісно з волонтерськими рухами, громадськими активістами та бізнес-структурами, серед яких є і компанія Intexchange. Всі пожертвуваня, зібрані під час інвестиціного форуму та благодійного концерту, були спрямовані на допомогу дітям, а також придбання ліків та обладнання дитячих лікарень східного регіону України.

Учасників форуму та дітей, батьки яких загинули в АТО, на благодійному концерті порадували своїми виступами народні та заслужені артисти України, серед яких Злата Огневич, Віктор Павлик, Інеш, Анатолій Матвійчук та інші. На сцені також побували маленькі виконавці та артисти: хореографічна студія «Щасливе дитинство», народний театр німецького танцю «Дойче Квелле», студія «Аб», вокально-танцювальний проект «Open Kids» та ще багато інших колективів.
Intexchange пишається тим, що її було запрошено стати партнером Національного інвестиціного форуму. Представники компанії мали згоду напряму познайомитись з представниками бізнесу та влади іноземних країн, дізнатися більше про можливості ефективної співпраці у сфері програм обміну, міжнародніх освітніх програм. Ми впевнені, що зв’язки, встановлені під час неформального спілкування, допоможуть розширити спектр послуг Intexchange в Україні, що дасть нашим клієнтам ще більше можливостей для подорожей, навчання та працевлаштування у США, Канаді та європейських країнах.

Компанія Intexchange висловлює подяку організаторам інвестиційного Форуму та благодійного концерту «Мир заради дітей» та обіцяє свою підтримку у майбутніх заходах.

The best moments!

item13
item12
item11
item10
item9
item1
item2
item3
item4
item5
item6
item7
item8