Чому не варто відкладати реєстрацію і зробити це прямо зараз?

В цій статті ми коротко опишемо процес реєстрації на програму, а також чому ви ризикуєте коли з цим зволікаєте.

«Я хочу їхати в Америку наступного літа, тож зможу прийти в Intexchange після зимових свят і розпочати реєстрацію, а потім і англійську встигну підтягнути...» - так думає багато студентів. На жаль, це абсолютно не вірно! І ось чому:

Вересень 2017 – Реєстрація та підписання договору. Збір документів (Якщо у вас ще немає закордонного паспорту – є час його зробити). Написання резюме. Ви отримуєте найповніший список вакансій (!) і вигідні акційні пропозиції!

Жовтень – Найважливіше завдання на цей місяць – вибір вакансії. А їх у нас безліч! (За посиланням ви знайдете приблизний перелік робіт на літо: http://intexchangeua.com/work-and-travel-usa/vakancii-work-and-travel-usa-2017/). Цей процес дуже відповідальний і ми з радістю допоможемо не розгубитися і зробити правильний вибір.

Листопад – Коли вибір вакансії зроблено, роботодавцеві надсилається ваше резюме, а також проводиться співбесіда по SKYPE. До неї, звісно, теж треба готуватися . Координатори Інтексчендж допоможуть вам успішно пройти інтерв’ю та отримати бажану роботу.

Грудень – Як правило, у студентів сесія, і ми з розумінням до цього ставимося, тому, якщо ви успішно пройшли попередні етапи, ви можете спокійно зосередитися на своїх справах.

Січень – Канікули, підготовка до найважливішої співбесіди. Intexchange проводить безкоштовні консультації та дає дієві поради як отримати візу.

Лютий – Співбесіда в Посольстві США.

Березень – Ви отримали Візу! Congratulations! Можете одразу викупати квитки, які ми заздалегідь забронювали для Вас за найнижчою ціною.

Квітень – Передполітна орієнтація, на якій ми детально розповімо на що потрібно звернути увагу, що взяти з собою, поділимося власним досвідом.

Травень - Абсолютно спокійні та впевнені в тому, що попереду найкраще літо у вашому житті, перед вами ще один виклик – сесія у вашому університеті, після чого ви вирушаєте  на зустріч своїй мрії. 

Ось так чітко і просто виглядає загальна картина процесу реєстрації.  Як кажуть в Америці: «While it is fine weather mend your sails» (пер. – «Готуй сані влітку, а воза – взимку»).
Тому хутчіш залишай заявку на нашому сайті і ми з тобою зв’яжемося =)