ПРЕЗЕНТАЦІЯ в Коворкінг «САД» - DONE!!!

Вчора, 25 жовтня, успішно відбулася довгоочікувана презентація студентської програми Work&Travel USA 2018, а також вищої освіти в Канаді.

Не буде перебільшенням сказати, що ця презентація стала важливою подією сезону, адже саме восени ведеться активна реєстрація у програмі Work&Travel.

До презентації долучилися охочі студенти з усіх вищих навчальних закладів Києва і не тільки.

Координатори розповіли багато цікавих історій з власного досвіду участі в цій програмі, поділилися рекомендаціями, відповіли на запитання студентів щодо того, як обрати вакансію і штат, як дешево подорожувати та як провести незабутнє літо в Америці.

Дякуємо усім, хто приєднався до зустрічі. Не секрет, що Work&Travel – найпопулярніша програма серед українських студентів. Це і не дивно, адже WaT відкриває Світ для молоді, що прагне подорожувати, вивчати іноземні мови та будувати успішне майбутнє. Не менш важливо і те, що участь у програмі є окупною – всі витрачені кошти «відбиваються» протягом літнього сезону.

Не залишилася поза увагою і можливість здобуття вищої освіти в Канаді. Все більше і більше студентів з України хочуть отримати канадський диплом, який визнається у всьому світі. На презентації ми розповіли про університети Канади, з якими співпрацює наша компанія.

В кінці презентації відбувся розіграш смачних сюрпризів та індивідуальних знижок від компанії IntEXchange. 

Вітаємо студентів, отримавших 50$ знижку на участь у програмі Work&Travel USA 2018!

Вкотре нагадуємо, що кожен, хто зареєструється в програмі до 1.11 включно, гарантовано отримає інтенсив з англійської мови по підготовці до співбесіди в посольстві – абсолютно безкоштовно. Тож можеш не хвилюватися через рівень англійської мови, IntExchange допоможе тобі його підтягнути!

Чекаємо тебе в нашому офісі:

м. Київ, вул. І. Франка 40Б, офіс 22А

м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО 30В, офіс 201(1)

Гарантуємо найкраще літо в твоєму житті!