B2B: Бізнес та благодійність від Intexсhange

«Інвестуйте в Україну» - саме під такою назвою відбувся XVII Національний форум ICC Ukraine. Захід відбувся 4 вересня 2015 року, у День підприємця. Компанія Intexchange стала партнером форуму, а також благодійного концерту «Мир заради дітей».

Національний форум цього року пройшов під гаслом «Інвестуйте у майбутнє України». Традиційно участь у цьому заході взяли представники Кабінету Міністрів, Верховної Ради, посли та консули понад 30 країн світу, українські та іноземні підприємці, представники дипломатичного корпусу.
Офіційна частина розпочалася з виступів представників Міжнародної торгової палати. Слово тримали керівники центральних органів влади України, очільники дипломатичних представництв та міжнародних організацій (Посольство ЄС в Україні, ЄБРР, ООН, МВФ).

Майже 70 підприємців з усіх куточків України отримали відзнаки та винагороди: Подяки від Прем’єр-міністра України, Грамоти Державної регуляторної служби, відзнаки «золота Фортуна», дипломи, ордени та візднаки ICC Ukraine.

Логічним проводовженням офіційної частини стало знайомство та презентації у форматі В2В зустрічей. Представники Intexchange мали змогу поспілкуватися щодо партнерських відносин та налогодження прямих ділових контактів з потенційними партнерами з більш ніж 30 країн світу. Торгові аташе, бізнес-асоціації, іноземні підприємці презентували українським бізнесменам дані та інформацію щодо можливостей розвитку бізнесу за кордоном, інвестиційного та економічного потенціалу інших країн.
Насичений день завершився благодійним гала-концертом «Мир заради дітей». Цей захід є частиною масштабного благодійного проекту, спрямованого на допомогу дітям, які постраждали внаслідок військової агресії на Сході України. Основні організатори – це ICC Ukraine сумісно з волонтерськими рухами, громадськими активістами та бізнес-структурами, серед яких є і компанія Intexchange. Всі пожертвуваня, зібрані під час інвестиціного форуму та благодійного концерту, були спрямовані на допомогу дітям, а також придбання ліків та обладнання дитячих лікарень східного регіону України.

Учасників форуму та дітей, батьки яких загинули в АТО, на благодійному концерті порадували своїми виступами народні та заслужені артисти України, серед яких Злата Огневич, Віктор Павлик, Інеш, Анатолій Матвійчук та інші. На сцені також побували маленькі виконавці та артисти: хореографічна студія «Щасливе дитинство», народний театр німецького танцю «Дойче Квелле», студія «Аб», вокально-танцювальний проект «Open Kids» та ще багато інших колективів.
Intexchange пишається тим, що її було запрошено стати партнером Національного інвестиціного форуму. Представники компанії мали згоду напряму познайомитись з представниками бізнесу та влади іноземних країн, дізнатися більше про можливості ефективної співпраці у сфері програм обміну, міжнародніх освітніх програм. Ми впевнені, що зв’язки, встановлені під час неформального спілкування, допоможуть розширити спектр послуг Intexchange в Україні, що дасть нашим клієнтам ще більше можливостей для подорожей, навчання та працевлаштування у США, Канаді та європейських країнах.

Компанія Intexchange висловлює подяку організаторам інвестиційного Форуму та благодійного концерту «Мир заради дітей» та обіцяє свою підтримку у майбутніх заходах.